News

Bring Me The Horizon přináší balík informací k připravované desce

16. srpna 2010 v 14:17 | Row

Kapela Bring Me The Horizon, hrající typicky britský, emocemi kořeněný metalcore, se chystá vydat studiový počin s neobvykle rozsáhlým názvem "There Is A Hell, Believe Me I've Seen It. There Is A Heaven, Let's Keep It A Secret". K této příležitosti se hoši rozhodli obdařit fanoušky předpokládaným motivem přebalu, tracklistem a trailerem k této desce.

Zpěvák Bring Me The Horizon, charismatický Oli Sykes, o albu prohlašuje, že budez velké části konceptuálního rázu. Již podle názvu můžeme odtušit, že texty mají být založeny na kontrastu dobra a zla, nebe a pekla.

Předávání cen Kerrang ovládli Bullet For My Valentine

1. srpna 2010 v 20:50 | Row

bit-of-row.blog.cz

Británie zná vítěze Cen Kerrang! pro rok 2010. Renomovaný hudební
časopis, pod jehož záštitou udílení probíhá každoročně od roku 1993, ocenil 29. července v Londýně nejlepší hudební počiny a kapely za uplynulých dvanáct měsíců.

Se čtyřmi nominacemi do boje z nejlepší pozice vstupovaly zámořské formace 30 Seconds To Mars a Paramore. Obě ve finále získaly po jednom ocenění - 30 Seconds to Mars za Nejlepší mezinárodní
kapelu, Paramore potom díky své aktuální desce "Brand New Eyes" za Nejlepší album. Absolutními vítězi se proto stali domácí BFMV, kteří obdrželi sice pouze tři nominace, hned dvě z nich ale proměnili ve vítězství. Kytaroví virtuosové z Walesu mající na svém kontě nové album "Fever" byli znovu dosazeni na domácí trůn cenou pro Nejlepší britskou kapelu, k tomu v silné konkurenci 30 Seconds To Mars, Green Day, Paramore, a Skindred získali ocenění Nejlepší živá kapela.

From First To Last končí!

31. července 2010 v 14:19 | Row
bit-of-row.blog.cz

Čtveřice From First To Last ze státu Florida je další zaběhlou formací, která oznamuje konec společného působení na hudebním poli. Stejný osud potkal v letošním roce např. Fall Out Boy nebo Poison the Well. From First to Last své poměrně nečekané rozhodnutí zdůvodňují tím, že nadešel správný čas pro to vyzkoušet nové věci. Fanoušci se ale rozhodně bát nemusejí. Jejich oblíbenci totiž ze záběru rozhodně nezmizí.

"To nutkání zjistit, čeho všeho jsme ještě schopni dosáhnout, je ohromné. Cítím, že právě teď je nejlepší doba jít kupředu, věřit a uvidíme, co se stane," promluvil za sebe i za kolegy frontman Matt Good. Informace o konci jedné z předních zámořských post-hardcoreových sestav je o to zarážející, že nové a poměrně dobře přijaté album "Throne To The Wolves" vydali From First to Last teprve před pár měsíci u labelu Rise Records, s nímž podepsali loni v říjnu.

Novinka Escape The Fate se stane základem budoucího rocku

29. července 2010 v 8:59 | Row
bit-of-row.blog.cz
Muzikanti z ETF po dvou studiových albech definitivně opouštějí vody Epitaph Records a uzavírají kontrakt s major labelem DCG/Interscope Records. Pod vydavatelstvím, které spolupracuje např. s formacemi Jimmy Eat World, The All-American Rejects nebo Rise Against vyšlou Escape The Fate novou řadovku do obchodů
s velkou pravděpodobností v listopadu.

Aktuálním dílem rodáků z města
hříchu a zábavy Las Vegas je speciální edice druhého řadového alba "This War Is Ours", která je v prodeji od dubna letošního roku. Připravovaná nadcházející studiovka kapely, kterou dal její bývalý frontman Roonie Radke v roce 2004 dohromady skrze sociální síť Myspace, a která do světa velké hudby nakoukla díky vítězství v soutěži jednoho lokálního rádia, což jí umožnilo vystoupit s Alkaline Trio, vznikne ve spolupráci s Donem Gilmorem (Bullet for My Valentine, Good Charlotte, Eve 6).

Yellowcard mobilizují síly, vrátí se konečně?

28. července 2010 v 7:50 | Row
bit-of-row.blog.cz
polu s Blink-182 nebo Sum 41 jsou synonymem slavného období pop-punku počátku tisíciletí. Jejich hudba i dnes, v době jejich nečinnosti, oslovuje miliony lidí po celém světě a nejúspěšnější deska "Ocean Avenue" se ve Spojených státech honosí platinovým oceněním. Když v dubnu 2008 oznámili, že si chtějí odpočinout, fanoušci
strnuli v křeči. O to víc ti evropští, protože turné po starém kontinentě bylo na spadnutí. Dnes, více než dva roky poté, ale mnohé indície naznačují, že se Yellowcard znovu dají dohromady. A to už brzy.

"LP (bubeník Longineu W. Parsons III; pozn.aut) na svém ustream včera řekl, že začnou připravovat nové album v září," odstartoval spekulace mezi fanoušky jeden z uživatelů na fóru serveru
absolutepunk.net. Informace o největším comebacku letošního roku přinesl před pár dny také server andpop.com: "Zdroj blízký kapele prohlásil, že členové Yellowcard se dají dohromady koncem roku, pravděpodobně v listopadu."
 
 

Reklama